gry do pobraniaAssassin’s Creed w przeszłości cierpiało biorąc pod uwagę na zbyt częste premiery, jako jedyna seria podzielona co roku, choć nie koncentrująca się na deathmatchu, jeżdżeniu autem czy kopaniu piłki. Fani za wszystkim razem oczekiwali znaczących nowinek i Ubisoft niekiedy stawał na wysokości zadania, w AC2, Brotherhood czy Black Flag. Częściej jednak otrzymywaliśmy skromną ewolucję znanych założeń, co kończyło się naganą. Na całe szczęście oczekuje na to, że Assassin’s Creed Origins pasuje bardziej do tejże pierwszej kategorii.

Assassin’s Creed: Origins oficjalny trailer gry

Najnowsza edycja przenosi akcję tysiące lat wstecz, jednym ruchem zrzucając cały bagaż fabularny a wiele innych założeń, zamienianych teraz na elementy RPG i większy, bardziej agresywny świat. Nie można oczywiście ogłosić, że nie brakuje akuratnie znanych aspektów: system ekwipunku z kolorami określającymi forma i sloty na dowolną część stroju, od butów do kaptura (który jest dozwolone wyłączyć).

Jest też diariusz zadań, z głównymi a pobocznymi misjami oraz ściganiem aktywnych celów. Nie brakuje też rozbudowanego drzewka kwalifikacje.
Choć Origins może na dzień dobry wyglądać znajomo, z żywiołami RPG ukrytymi w ekranach menu, to właśnie awantura jest najważniejszą i w największym stopniu znaczącą zmianą. Została absolutnie przeprojektowana, a ataki przypisano teraz pod spusty a bumpery (długie i krótkie). Jest też przycisk do blokowania i taktycznego przewrotu. Często najpierw trzeba wybić się przez defensywną postawę wroga, by zadać obrażenia. Przeciwnicy nie czekają grzecznie w kolejce, by zaatakować naszego bohatera. Arena oferuje dobry lustracja opcji, z łucznikami, okazałymi brutalami i rzymskimi wojownikami w pełnych pancerzach tudzież z wielkimi tarczami w dłoni. Lokacja usiana znajduje się też pułapkami i niebezpieczeństwami. Niestety, nie wystarczyło naszej firmie czasu na pokonanie bossa.
Akcja gry będzie trwać nadal nad Nilem w starożytności. Podczas rozgrywki zwiedzimy zakątki Egiptu, ponieważ Assassin’s Creed: Origins zaoferuje graczom większą swobodę dzięki sandboxowemu klimatowi produkcji. Znana z dotychczasowych części mapka zostanie zastąpiona kompasem, a nieodłącznym kompanem głównego bohatera, Bayeka, pozostanie ptak, którym będziemy sprostali sterować.
Produkcja do jakiegoś stopnia przypomina tytuły spośród gatunku RPG. Przykładem mieszczą zadania, które umieszczono w osobnej zakładce w jadłospisu gry. Misje zlecą spotkane podczas zabawy postacie tudzież najprawdopodobniej questów będzie z okładem w poprzednich odsłonach cyklu.
Odwiedź starożytny Egipt, 1 z najbardziej tajemniczych świateł w historii ludzkości, jakie miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zostawione legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w postradanych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Assasynów. Za pomocą ostatnie cztery lata, ojczulka odpowiedzialni za grę Assasin’s Creed IV Black Flag pracowali nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Assasynów. Walcz w zupełnie nowy podejście, płynnie przełączając się pośrodku broniami dystansowymi, orężem przekazanym do walki w zwarciu, aż po tenstworzony aż do starć z wieloma wrogami naraz. Wybierz ulubione kwalifikacji asasyna, a następnie ulepszaj je, przemierzając bogaty ziemia starożytnego Egiptu, wykonując rozliczne zadania oraz przeżywając fenomenalne przygody w trakcie swojej delegacji. Gra Assassin’s Creed Origins pojawi się w lokalnej wersji językowej (napisy) na komputery PC, konsole Xbox One oraz PlayStation czwartym w dniu 27 miesiąca październik 2017 r.


Assassin’s Creed: Origins do pobrania, download Assassin’s Creed: Origins pełna wersja pc, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins chomikuj, Assassin’s Creed: Origins crack, Assassin’s Creed: Origins crack do pobrania, Assassin’s Creed: Origins demo do pobrania, pobierz Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins demo gry, Assassin’s Creed: Origins demo pc, Assassin’s Creed: Origins download pc, Assassin’s Creed: Origins download za darmo, Assassin’s Creed: Origins działająca wersja, Assassin’s Creed: Origins gra do pobrania, Assassin’s Creed: Origins gra za darmo, Assassin’s Creed: Origins pełna wersja gry na pc, Assassin’s Creed: Origins pobierz, Assassin’s Creed: Origins pobierz za darmo, Assassin’s Creed: Origins reloaded, Assassin’s Creed: Origins ściągnij, Assassin’s Creed: Origins ściągnij na pc, Assassin’s Creed: Origins skąd pobrać, Assassin’s Creed: Origins skidrow, Assassin’s Creed: Origins torrent, Assassin’s Creed: Origins utorrent, Assassin’s Creed: Origins za darmo pc, skąd pobrać Assassin’s Creed: Origins pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here