gry do pobraniaNawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy zmian w Counter-Strike‚u zdali sobie sprawę, że popularność ich ulubionej gry gaśnie. Czy nowe szaty i drobne zmiany w Counter Strike Global Offensive wystarczą, by przywrócić shooterowi Valve’a dawną świetność? Dwa pierwsze tryby to – jak widać na pierwszy rzut oka – „zapchajdziury”. Sprawdziłem z ciekawości, nawet sympatycznie spędziłem w nich kilkadziesiąt minut, ale powiem szczerze, że specjalnie dla nich gry ażebyś nie włączył. Trzeci owe rozgrzewka dla osób, które spośród CS-em nigdy nie miały styczności – miły ukłon w stronę początkujących, zatwardziali miłośnicy pierwowzoru z pewnością go szerokim łukiem. Rzecz jasna do naszej presji są też samouczki oraz gry z botami. Nie zabrakło także wsparcia serwerów dedykowanych. Nie ma bariery, żeby każdy klan, klanik czy drużyna miał swej miejsce do gry w Counter-Strike: Global Offensive. Organizm automatycznego wyszukiwania ułatwia niebagatelnie życie osobom, które nie posiadają stałych partnerów meczowych. Brakowało tego w dotychczasowych odsłonach – zazwyczaj, koniec końców, trafialiśmy na hosting, gdzie bez ładu oraz składu strzelało do siebie dwadzieścia postaci, a atoli nie o to kroczy.

Counter Strike Global Offensive oficjalny trailer gry

W dobie gdy sukcesywni producenci strzelanek stawiają na oprawę graficzną czy maksymalną efektowność, Valve podąża lokalnymi, wycieranymi przez lata ścieżkami. Efektem tego jest następujący Counter-Strike, tytuł jakże przeróżny od obecnych przedstawicieli gatunku FPS. Czy poczciwy CS ma jeszcze rację bytu i warto w ogóle się nim zainteresować, gdy cały czas namiętnie grywamy w jakąś z poprzednich odsłon? Na te, a także inne pytania postaram się odpowiedzieć w niniejszej recenzji. Global Offensive sprawia wrażenie przygotowanego u dołu dzisiejsze standardy, ale ojca nie zapomnieli o klasyce.

Po odpaleniu wita naszej firmy odświeżone menu, radykalnie zamienione w stosunku do prostych menusów, które widywaliśmy wcześniej. I w tej okolicy zaczyna się kolejna przeistoczenie, czyli podział gry. Zdobywamy do wyboru – ewentualnie bawimy się według taks ustalonych z góry przez Valve, albo wybieramy standardowe, osobiste serwery. Pierwsza opcja wydaje się ciekawa z punktu widzenia początkujących ludności, które nie są nazbyt dobrze obeznane w podstaw, którymi rządzi się seria. Dostają bowiem możliwość wyboru, w jakich wariantach chcą się bawić, a następnie ruszają na znaleziony przez produkcję serwer. Skoro już przy mapach jesteśmy, to należy im się kilka słów. Valve oddaje do naszej dyspozycji domyślnie kilka klasycznych plansz – Aztec, dust, dust 2, Office, Inferno, Italy, Nuke i Train. Są to lokacje-legendy, z garścią modyfikacji. Na jednych dodano dodatkowe przejścia, na innych poprzestawiano/dołożono/usunięto skrzynki czy inne osłony. W przypadku „Italki” aranżacja dodatkowego tunelu okazała się bardzo trafnym pomysłem, bo o ile wcześniej plansza ta bardzo mocno faworyzowała zespół terrorystów, to teraz szanse są niemal równe po obu stronach. To samo tyczy się pierwszego dusta, gdzie w podziemnym tunelu wyżłobiono boczny korytarz, po którym grzecznie schodkami można wejść na most, co wyrównuje z kolei szanse „tych złych”. Na reszcie mapek, jak już wspomniałem, zmiany są głównie kosmetyczne i w sumie ciężko ocenić to, czy wyszły one na dobre, czy na złe. Prócz klasyków mamy też kilka mniejszych lokacji do nowych trybów, robiących jak najbardziej pozytywne wrażenie. W ciągu najbliższych miesięcy pojawią się zaś fanowskie mapki, które bardzo często prezentują nieprzeciętny poziom. Na nie musimy jednak nieco poczekać.
Cs: GO jest to gra typu fps (first person shooter) w której całął akcję obserwujemy z widoku pierwszej osoby. W grze wcielamy się w terrorystę lub antyterrorystę. Każda z tych obu stron ma swoje własne zadanie. Aby terroryści wygrali muszą zabić wszystkich antyterrorystów, albo podłażyć bombę i dopilnować iżby doszło do detonaji. Atoli aby antyterroryści wygrali, powinny być oni albo zabić jakichkolwiek terrorystów, albo rozbroić podłożoną przez terrorystę bombę. Zabawa zawiera kilka trybów batalii. DeathMatch, Wyścig Zbrojeń, Bitka, uproszczony i Turniejowy. Tenże ostatni jest najczęściej wybierany przez graczy. DeathMatch – W tym trybie gry nie ma bomby, ani granatów. Jedynym zadaniem gracza wydaje się po prostu zdobycie jak sporo zabójstw w 10 minut. Ten tryb jest najczęsciej używany przez do treningu graczy. W grze wydaje się coś takiego jak skiny. Skiny zmieniają wygląd utrzymuje na ładniejszy. Jedynym minusem jest to że znajdują one warte prawdziwy flota, przez co jak np. takie małe 9-letnie maluch ma drogi skin, owe wydziera się do mokrofonu jakie on to powinno skiny i ogółem nader przeszkadza to w walce.
Z grami takimi gdy Counter-Strike w ocenie widnieje pewien problem, bowiem to już przestają być walki. Mamy tu do czynienia spośród platformami e-sportowymi i mierzyć je to tak mało co oceniać na przykład piłkę nożną, w której dochodzą usprawnienia (ot nowe, jak chociażby fabrycznie nowy system wykrywający, czy kłębek wpadła do bramki, kto wykorzystany ma być w czasie Mistrzostw Świata w Brazylii).
W ogólnym rozrachunku Counter-Strike: Global Offensie to eksperyment odnalezienia złotego środka pośrodku wygodą gry, a niewielką poradą dla ogromnej zaangażowanej społecznej. Nikt nie wybaczyłby Valve, gdyby ci zabronili aranżowania i wykorzystywania modów natomiast własnych map, zaś odróżnia gracze mogliby poczuć się poniechani w gąszczu niejasnych oznaczeń serwerów i konieczności żywienia dodatkowych plików przy nieustawowych grach. Problem rozwiązano przeto dosyć skutecznie – frajdę podzielono. Już z formatu menu wybieramy, czy wymagamy bawić się na zasadach wmieszanych ogólnie, czy wchodzimy w dzicz prywatnych serwerów oraz setek przeróżnych modów.
Counter-Strike jako ikona e-sportu oraz pewien element popkultury ani w ząb – już chyba mało kogo to nie dziwi. Jawne partie z kolegami w kafejkach, gdzie piętnastocalowe CRT-ki wyświetlały kanciaste i nieostre lokacje z poczciwego jeden. 6, zdążyły odejść w zapomnienie i pozostać w nostalgii milionów graczy. Potem mieliśmy jeszcze Condition Fajtłapa oraz Source’a, które moją osobę nie przekonały, ale uwzględniając na co niektórych – to i owszem. Niemniej jednak na dłużej przyciągnął mnie Global Offensive, czyli najnowsza inicjatywa Valve na sprostanie legendzie. Nie powiem Wam, bądź wyszło tak jak sobie iżby wszyscy fani CS-a życzyli. We wspomnianą edycją jeden. 6 miałem trochę styczność, aczkolwiek bardziej ze względu na kumpli, którzy wówczas przetrwali nieźle zakręceni na jej punkcie. Weteranem serii także się nie uważam, przeto śmiało stwierdzam, że Global Offensive dla laików a początkujących jest zdecydowanie przystępniejsza i w tej ziemi sprawdza się doskonale. Podaje intuicyjnie skrojone menu kluczowe, zaś podstawowe funkcje atrakcyjne z poprzedniczek (m. in. tak podstawowa tabela plonów, czy też wyszukiwarka serwerów dedykowanych) zostały zachowane i nie pogubią się tutaj dodatkowo doświadczeni gracze. Valve głównie zrobiło krok w przód – zaimplementowało matchmaking. Funkcja ów występuje na równi z dedykami, co z pewnością podoba się stricte konsolowym graczom. Na nie zresztą dodatkowo wydano GO, o czym świadczy bardzo przyzwoite dokonanie konwersji sterowania z klawiatury na pada. W trybach rozgrywki nie zaszły jakiekolwiek znaczące zmiany. Prócz Demolki, czyli swoistej wariacji na temat podkładanie bomby i stałego respawnu, wyróżniono tradycyjne deathmatch – klasyczny uproszczony a klasyczny turniejowy, gdzie chronos na kupowanie jest krótszy, a dodatkowo przyjaciele mają możliwość zadawać obrażenia swoim kompanom z teamu. Ponadto poczesna modyfikacja z 1. szóstego, dodająca popularnego GunGame’a odebrała osobne miejsce w jadłospisu głównym, dzięki czemu nowoczesne dzieło Valve pozwala praktykować szybkość i refleks w Wyścigu Zbrojeń. Do niego stworzono także świeże miejscówki, które nie powalają na kolana, ale są rześkie wykonane.
Gabe Newell wielbi pchać w swoje bitwy mikropłatności. Albo przynajmniej jeden system pozwalający graczom sprzedawać między sobą. Niech godziwym – a raczej zgubnym przykładem będzie – Załoga Fortress 2, który ze swoimi czapeczkami poszedł aktualnie troszkę za daleko. W Global Offensive na koniec meczu (online) wypadają kamuflaże do broni lub skrzynki. Te zaś przy otwarciu (kluczem, który można nabyć za prawdziwe pieniążki) mogą wypluć z siebie niezwykle drogocenny idea, albo zwykły złom. Kamuflaże stanowią fajne usprawnienie rysunkowe, jeżeli oczywiście bawi nas, kiedy poczciwy kałaszek posiada na sobie różne atrakcyjne wzory. Jeżeli nie to skórki bez problemu można donieść na rynku Steam za małe czy też niemałe pieniążki, ażeby później kupić sobie w ciągu nie inne gry. Ani chybi samo Valve dostaje z tego powodu wszystko mnóstwo kasy, stąd często usprawnia produkcję rozmaitymi patchami. Zawierają one plus kolejne nowe kamuflaże tudzież tak krąg się zatacza. Maszyna szmalu i przy sposobności kupa zabawy dla konsumentów. Oby tylko nie powędrowało to w stronę Załoga Fortressa 2.
„Counter-Strike” owe jedna z najbardziej gromkich gier w historii specjalizacji elektronicznej rozrywki, a równolegle ojciec chrzestny e-sportu. Pomimo, iż od jej premiery minęło już wiele lat, owo nadal jest w czołówce najpopularniejszych tytułów na architekturze Steam. Po porażce „Counter-Strike: Source” Valve zdecydowało się na drugie podejście do tej marki i zaprezentowało „Global Offensive” – innowacyjną wersję „CS-a”.
Początkowo „CS: GO” nie wzbudził nadto dużego entuzjazmu. Obawiano się, że twórcy pójdą w stronę „Call of Duty” i gra straci osobisty unikalny klimat. Do tego fani „Counter-Strike’a” są dość ortodoksyjni i niechętnie widzą jakieś zmiany. Przed Valve stało trudne zadanie – kiedy ulepszyć i unowocześnić bez mała idealną grę? Gabe Newell i spółka nie przestraszyli się wyzwania, ale azaliż sprostali wymaganiom graczy? Na to pytanie nie dysponuje jednoznacznej odpowiedzi…
Mapy zostały poddane liftingowi i przedstawiają się dużo lepiej. Dodano wiele mniejszych zakamarków (gratka dla kamperów) i przedłożono drobne, acz znaczące modyfikacje, które uatrakcyjniają rozgrywkę i poszerzają nasze możliwości. Niejakie pomysły nie były jak słychać jednak zbyt dobrze przemyślane, jak chociażby usunięcie jednego z zejść na niższy bombsite na mapie de_nuke… Niemniej całość wypada nadzwyczaj fajnie i z pewnością poniżej tym względem gra nie zawodzi. Pojawiły się także odkrywcze bronie i wyposażenie, aczkolwiek póki co nadal dominują zabawki popularne w poprzedniej partii, ale wkrótce będą bezpiecznie częściej wykorzystywane, bo podają spore możliwości taktyczne.
Wprowadzono także nowe tryby rozgrywki, jak chociażby gun game. Ogromnym plusem jest biegle działający matchmaking, czyli bezprzykładna rzecz, której brakowało w poprzednim „Counter-Strike”. Teraz ażeby rozegrać mecz 5 kontra 5 w trybie turniejowym nie musimy szukać współpracowników do gry na czatach czy forach. Wystarczy nieco kliknięć i mecz gotów, a przeciętny czas przewidywania to jedynie kilkanaście sekund. Wielki plus! Pojawił się także system rankingowy, kto opiera się na nagrodach otrzymanych za bycie najlepszym graczem w rundzie. W potyczce Counter-Strike: Global Offensive przechodzi o to aby bojować z przeciwną drużyną zamachowcami lub antyterrorystami zależy w jakiej będziemy drużynie. Zadaniem terrorystów jest podłożenie bomby tudzież wysadzenie bombsite A ewentualnie B albo pokonanie do głębi drużyny antyterrorystów. Natomiast pytaniem antyterrorystów jest rozbrajanie sensacji i nie dopuszczenia aż do wybuchu bomby w jakimkolwiek bombsite oczywiście także mają możliwość poprostu pokonać terrorystów tudzież wygrać rundę. Aby podłożyć bombę będąc terrorystą wypada wejść na bombsite Tudzież lub B i przytrzymać przycisk E zależy jakim sposobem ustawi się w ustawieniach gry. Tak samo znajduje się u antyterrorystów którzy pozostaną rozbroić bombę terrorystów. Tak aby zmieniać skiny broni w CS: GO trzeba uruchomić grę i wejść w zakładkę Ekipunek tam typujemy skina i naciskamy tudzież ustawiamy jako aktywny.


Counter Strike Global Offensive do pobrania, download Counter Strike Global Offensive pełna wersja pc, Counter Strike Global Offensive, Counter Strike Global Offensive chomikuj, Counter Strike Global Offensive crack, Counter Strike Global Offensive crack do pobrania, Counter Strike Global Offensive demo do pobrania, pobierz Counter Strike Global Offensive, Counter Strike Global Offensive, Counter Strike Global Offensive demo gry, Counter Strike Global Offensive demo pc, Counter Strike Global Offensive download pc, Counter Strike Global Offensive download za darmo, Counter Strike Global Offensive działająca wersja, Counter Strike Global Offensive gra do pobrania, Counter Strike Global Offensive gra za darmo, Counter Strike Global Offensive pełna wersja gry na pc, Counter Strike Global Offensive pobierz, Counter Strike Global Offensive pobierz za darmo, Counter Strike Global Offensive reloaded, Counter Strike Global Offensive ściągnij, Counter Strike Global Offensive ściągnij na pc, Counter Strike Global Offensive skąd pobrać, Counter Strike Global Offensive skidrow, Counter Strike Global Offensive torrent, Counter Strike Global Offensive utorrent, Counter Strike Global Offensive za darmo pc, skąd pobrać Counter Strike Global Offensive pc,  CS GO do pobrania, download CS GO pełna wersja pc, CS GO, CS GO chomikuj, CS GO crack, CS GO crack do pobrania, CS GO demo do pobrania, pobierz CS GO, CS GO, CS GO demo gry, CS GO demo pc, CS GO download pc, CS GO download za darmo, CS GO działająca wersja, CS GO gra do pobrania, CS GO gra za darmo, CS GO pełna wersja gry na pc, CS GO pobierz, CS GO pobierz za darmo, CS GO reloaded, CS GO ściągnij, CS GO ściągnij na pc, CS GO skąd pobrać, CS GO skidrow, CS GO torrent, CS GO utorrent, CS GO za darmo pc, skąd pobrać CS GO pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here