gry do pobraniaDestiny 2 jest bezpośrednią kontynuacją bestsellerowej strzelaniny FPP z elementami MMO, opracowanej przy użyciu studio Bungie Software niedaleko wsparciu ze strony teamu Vicarious Visions, znanego do dziś dnia przede wszystkim dzięki niektórym grzmot z serii Guitar Hero, marce Skylanders oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Destiny 2 oficjalny trailer gry

Podobnie jak poprzedniczka, produkcja została wydana przez firmę Activision Blizzard. Nie licząc wersji na PlayStation czterech i Xboksa One, programiści przygotowali edycję przeznaczoną na komputery osobiste, czyli płytę pominiętą przez pierwszą odsłonę cyklu. Wydanie to wydziela się w szczególności oprawą poglądową w rozdzielczości 4k natomiast odblokowaną liczbą klatek na sekundę.

Akcja Destiny druga na platformie PC Windows rozgrywa się po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszej partii serii. Ostatnie Miasto pozostało zniszczone przez złowrogi Koralowy Legion, któremu przewodzi Ghaul. Ci, którzy ocaleli, rozpierzchli się po galaktyce, a naszym zadaniem jest nie tylko ponowne zjednoczenie wszystkich do ostatecznego starcia z ową niszczycielską armią, ale i odzyskanie własnych utraconych mocy. Fabuła gra tutaj znacznie większą niwę, aniżeli miało to położenie w poprzedniczce, a kolejne wątki opowieści poznajemy głównie w trakcie przerywników filmowych. Mocniejszy akcent postawiony na storytelling to nie jedyna odmiana, jaka szybko rzuca się w oczy. Choć wizualnie Destiny 2 niewiele odróżnia się od poprzedniej partii, jest znacznie bardziej przekonany akcją – na ekranie dzieje się dużo sporzej, jest intensywniej i odnoszę wrażenie, że znacznie poprawiono oświetlenie, które w efektywnych scenach sprawdza się ekstra. Podobał mi się także moment, w którym jak grom z jasnego nieba w trakcie misji pojawili się inni gracze i łącznie odpieraliśmy ataki Kombinatu. Stało i emocjonująco i widowiskowo.
Nadal trzeba się aczkolwiek liczyć z koniecznością powtarzania tych samych szturmów (strike’ów), rajdów, misji fabularnych, zaliczaniem wielu wyzwań, typu zabij 150 wrogów granatami itp. Będący na czasie w becie szturm Inverted Spire przyjdzie nam działać dziesiątki razy, by wynieść swój level lub dostać nietypowy ekwipunek. Nie istnieje to metoda rozgrywki, która przypadnie do gustu każdemu, ale jeśli chce się z Destiny wycisnąć całość, trzeba mieć to na uwadze.
Na szczęście niekończącym się walkom z kosmitami towarzyszy fenomenalna mechanika strzelania. Twórcy HALO doprowadzili tu do perfekcji tzw. gunplay. Szybkość przybliżania celownika, brak, przeładowania, celność i skuteczność ognia, satysfakcjonujący “plask” po ubiciu wroga – owo wszystko idealnie współgra z dynamiką poruszania się azaliż skokami. Strzelanie i bieganie w Destiny są intuicyjne i możemy to działać niemal z zamkniętymi ślepiami (w jednym z rajdów rzeczywiście się to zdarzało! ). Nie walczymy ze sterowaniem, a po prostu “płyniemy” przez każdy etap.
Wszechobecne grindowanie “umilają” też rozmaite questy poboczne, które co jakiś czas stawiają zanim nami kolejne, mniejsze przedmioty, niż tylko poziom jaźni, jak np. specyficzny schemat broni. Bungie potrafi w tym miejscu stworzyć egzemplarze, które w obowiązujących wersjach gry mieszczą po prostu “must have” tudzież większość naszych działań, wiecznych powtórek rajdów i spazmów będzie podporządkowana ich zdobyciu. Do historii przeszły reakcje graczy po otrzymaniu Gjallarhorna – legendarnej wyrzutni rakiet już, która w prymarnym roku Destiny miażdżyła przeciętnego bossa. Wisienką na torcie wszelkiego grindu i RNG w Destiny są rajdy – aktywność, którą zdaniem statystyk trofeów PS4 przeszło zaledwie 22% graczy. Odrobinę – zważywszy, że znajduje się to najciekawszy i najprzyjemniej wykonany element gry. Rajdy to długa misja PvE w kooperacji graczy z kilkoma bossami do pokonania po drodze sześciu, w specjalnie przygotowanych lokacjach, która sprytnie angażuje aż do wysiłku wszystkich w tym samym momencie. Pierwsze rajdy w Destiny wykorzystywały też mechaniki zupełnie nieobecne w misjach fabularnych, jak choćby dyscyplinę z perspektywy trzeciej osoby, praźródło skradanki czy platformówki.
Rząd skomplikowania w pokonywaniu rajdowych bossów sprawia, że ogranie się ze swoim syndromem, by wszystko wychodziło bez błędów zajmuje często dużo czasu, a niekiedy zwyczajnie wcale się nie bajcuje i trzeba albo przekształcić skład, albo spróbować w inny dzień, z nowoczesnymi siłami. Bungie nie poświęca też żadnych wskazówek jakim sposobem przechodzić rajd i na rzecz wielu ekip samodzielne kopanie sposobu na danego bossa to połowa zabawy, jaka wymaga jednak ogromnej wytrwałości i dużo wolnego terminu.


Destiny 2 do pobrania, download Destiny 2 pełna wersja pc, Destiny 2, Destiny 2 chomikuj, Destiny 2 crack, Destiny 2 crack do pobrania, Destiny 2 demo do pobrania, pobierz Destiny 2, Destiny 2, Destiny 2 demo gry, Destiny 2 demo pc, Destiny 2 download pc, Destiny 2 download za darmo, Destiny 2 działająca wersja, Destiny 2 gra do pobrania, Destiny 2 gra za darmo, Destiny 2 pełna wersja gry na pc, Destiny 2 pobierz, Destiny 2 pobierz za darmo, Destiny 2 reloaded, Destiny 2 ściągnij, Destiny 2 ściągnij na pc, Destiny 2 skąd pobrać, Destiny 2 skidrow, Destiny 2 torrent, Destiny 2 utorrent, Destiny 2 za darmo pc, skąd pobrać Destiny 2 pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here