gry do pobraniaElex to nowa gra programistów kultowej serii Gothic a cyklu Risen. Studio Piranha Bytes porzuca jednak ów razem tradycyjne klimaty fantastyka i zaprasza do świata z elementami science-fiction. Co do struktury i rozgrywki Elex to jednak wciąż prosta produkcja w stylu niemieckiego studia, czyli RPG działaniu z dużym naciskiem na wybór jednej z paru frakcji i eksplorację wielkich krain.

Elex oficjalny trailer gry

Akcja Elex rozgrywa się na planecie Magalan. To świat post-apokaliptyczny, aliści odpowiednio rozwinięty i odrodzony po uderzeniu meteoru sprzed kilkuset lat.
Katastrofa sprowadziła na planetę tajemniczy detal elex. To z poprzednio związane są główne wątki fabularne, a różne frakcje mają inne podejście do potężnej substancji. Albowie owo przeważająca, militarna frakcja, która wykorzystuje elex do kariery technologicznego, ale także bierze ten minerał w przyzwoitej formie, by wzmocnić swe zdolności, a przy okazji uciszyć w sobie uczucia.

Bohater przed rozpoczęciem historii w grze należał do tej właśnie organizacji. Spotkamy także Kleryków – to również grupa otworzona technologicznie, ale nie opierająca się na zażywaniu pierwiastka. Są również Berserkowie, którzy stawiają na powrót do natury. Wykorzystują typowe gwoli średniowiecznego fantasy uzbrojenie, tudzież elex służy im zaledwie do ulepszania broni. Elex od razu wyda się znajome wszystkim fanom gier odkąd Piranha Bytes, a odnośnie do mechaniki będzie przypominać łańcuch Risen. Gra powstaje na silniku Genome Engine, jednak wszystkie animacje i układ walki stworzone zostały odkąd podstaw. Największą liczbą nowinki w grze zaowocuje setting. Science-fantasy pozwala twórcom m.in na wprowadzeniu futurystycznej opiera palnej czy nawet mechów. Nie zabraknie też magii. W efekcie pojawi się więcej opcji dopasowania stylu rozgrywki do potrzeb własnych. Elementem ułatwiającym dotykanie się – jak w dalszym ciągu nigdy w grach Gothic czy Risen – pozostanie dodatek plecaka odrzutowego, kto będzie można zdobyć w tej chwili po rozpoczęciu przygody. Dotrzemy dzięki niemu w w rodzaju niedostępne miejsca.
Elex owe oczywiście RPG akcji spośród widokiem zza pleców jaźni. Walka odgrywa istotną wymowę. Bohater może używać także mieczy, toporów i tarcz, jak też pistoletów i karabinów. Dostęp do niektórych elementów ekwipunku będzie związany z przystąpieniem do z frakcji jednej.
ELEX, gra sporządzona przez Piranha Bytes, kreatorów nagradzanych serii Gothic tudzież Risen, jest pełną funkcjonowaniu grą role-playing osadzoną w postapokaliptycznym uniwersum science-fantasy. Wrzuca gracza do świata pełnego niezwykłych postaci ogromnego, zmutowanych kreatur, głębokich zbiorów moralnych oraz nieustającej funkcjonowaniu. Mieczy i toporów po łuki Od, kusze i harpuny, gra ELEX oferuje jeden spośród najszerszych zestawów broni w historii RPG. Złapiemy zbyt shotguna, strzelbę plazmową ewentualnie miotacz ognia – działa broń i styl wali dla każdego wojownika. W toku wędrówki znajdziemy kompanów, wytypujemy frakcję, dla której pozostaniemy walczyć i wpłyniemy na losy świata; w ELEX-ie każdy wybór wpływa na przyszłość gry.
W ciągu więcej niż dwudziestu lat działalności pracownia Piranha Bytes wyspecjalizowało się w tworzeniu rozbudowanych wojen RPG. Jego debiutanckim zarysem był bestsellerowy Gothic, kto dał początek serii prestiżowej na całym świecie. Po utracie prawideł do marki, kolejnym przedsięwzięciem zespołu był umiarkowanie sympatycznie przyjęty Risen, również więzień w fantastycznym uniwersum. Pomimo że w międzyczasie ekipa odzyskała prawa do kultowego Gothica już, nie zdecydowała się na stworzenie kontynuacji, jakiej odkąd lat domagają się fani. Zamiast tego kolejne utwór artystyczny firmy, czyli opisywany w tym miejscu Elex wydany przez THQ Nordic, podąża w innym kierunku, zabierając graczy w podróż do postapokaliptycznego otoczenia z elementami science fiction. Motywy zaczerpnięte z przygód pokupnego Bezimiennego są tutaj chociaż wyraźnie widoczne, zarówno na polu mechaniki rozgrywki, jak i również konstrukcji warstwy fabularnej.
W Elex wcielamy się w Jaxa, a przygodę podchodzimy jako generał Albów, zdradzony przez swoich pobratymców tudzież pozostawiony na pastwę losu. Bohater szczęśliwie przeżywa poryw towarzyszy i trafia na nieprzyjazne tereny, pozbawiony zupełnej dotychczasowej potęgi – istotności, zdolności i wyposażenia. Odtąd gracz może pokierować jego losami – przemierzając ziemia, wykonując zadania i na ostatek sprzymierzając się z Berserkerami, Klerykami lub Banitami. Wszelka ze stron konfliktu wolno inny pomysł na czas przyszły i próbuje zrealizować co niektóre plany, a w zamian w środku pomoc oferuje graczowi przeróżnego rodzaju nagrody: od magii, przez niekonwencjonalną broń, aż po potężną technologię. Podczas przygody gracze spotykają co niemiara postaci niezależnych, które mają swą opinię o otaczającym gryzie świecie. Część z nich da się nakłonić do towarzyszenia nam w podróży, niedaleko czym w danym momencie możemy wędrować tylko z jednym kompanem. Oczywiście, tak jak w grach z kolekcji Gothic i Risen, istotnym elementem Elexa jest bijatyka, zrealizowana w sposób przywodzący ileś na myśl serię Dark Souls. Główny bohater może się zmierzyć z wieloma przeciwnikami, wśród których są powstałe w wyniku mutacji potwory, potężne machiny bojowe, bandyci oraz wojownicy wrogich frakcji. W ekwipunku protagonisty wydaje się zarówno broń biała, oraz palna, a więc między innymi miecze, karabiny laserowe czy zaawansowane zabawki do pojedynków bez owijania w bawełnę. Nie zabrakło też bogatych zbroi i pancerzy.


Elex do pobrania, download Elex pełna wersja pc, Elex, Elex chomikuj, Elex crack, Elex crack do pobrania, Elex demo do pobrania, pobierz Elex, Elex, Elex demo gry, Elex demo pc, Elex download pc, Elex download za darmo, Elex działająca wersja, Elex gra do pobrania, Elex gra za darmo, Elex pełna wersja gry na pc, Elex pobierz, Elex pobierz za darmo, Elex reloaded, Elex ściągnij, Elex ściągnij na pc, Elex skąd pobrać, Elex skidrow, Elex torrent, Elex utorrent, Elex za darmo pc, skąd pobrać Elex pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here