Gears of War 3 na Video Game Awards

Wspomniane studio chce zaprezentować na Video Game Awards swoje najnowsze dzieło, którym jest Gears of War 3. Komunikat o tym zdarzeniu pojawił się w formie spota reklamującego grę oraz same targi. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany materiał wideo, a tymczasem przypomnijmy, że w trzeciej części ludzie podzielą się, aby walczyć o swoje przetrwanie. Statek, to nowe miasto/dom Marcusa i Dominika. Jego nazwa to Raven′s Nest. Podobno właśnie na nim zaczniemy przygodę w Gears of War 3. Ludzkość bowiem musiała się przenieść na okręt po zatopieniu swojego ostatniego miasta.  Na statku ląduje również dowódca COG, który wyjawia Marcusowi, że jego ociec żyje i wie jak pokonać „szarańczę”.

Stwory z żółtymi brzuchami, zaatakowały Locusty i te musiały uciekać ze swojego dotychczasowego miejsca mieszkania. Te nowe, zmodyfikowane genetycznie stwory stworzyły nową rasę Lambentów. Podobno potrafią one doskonale walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz.

W grze pojawią się nowe pistolety w tym granatnik, który wysyła soje bomby pod ziemią, aby dojść do wroga i dopiero tam się detonować. komputery Warszawa Granatników będzie kilka i poszczególne modele będzie można łączyć ze sobą. Uzyskamy dzięki temu specjalny rodzaj bomb.  Zobaczymy też DB Shotgun to mocna broń, która wolno chodzi, ale zadaje natychmiastową śmierć. Prócz tego z pisma dowiadujemy się, że każdy gnat będzie miał oddzielną wstawkę „zabójstwa” – tzw. finisher.

Jeśli zaś chodzi o tryb on-line to ma pojawić się bardziej interaktywne środowisko. Podobno murki oraz poszczególne zabudowania mają się rozwalać. Prócz tego gracze będą mogli przekazywać między sobą broń i magazynki.

W grze ponownie wcielimy się w Marcusa Feniksa. Pojawi się również znana nam z poprzednich części ekipa, ale do zespołu dołączy kobieta. Prócz tego w walce z Szarańczą Marcusa będą wspierały oddziały koalicji COG. Laptopy poleasingowe

Dawid Nawrocki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *