gry do pobraniaPociągnięcia, opóźnienia i ciągłe odwlekania – tego w historii Grand Theft Auto V od samego początku stało się mnóstwo. Choć doświadczyli tego w pewnym stopniu dodatkowo i gracze konsolowi wyczekując trybu napadów, trudno porównywać to do bolączek posiadaczy pecetów. Początkowo nikt oficjalnie nie ogłaszał pojawienia się wersji na blaszaki, a gdy już do tego doszło, datę premiery przekładano aż trzykrotnie. Trudno dziwić się kapitulacji, jaką wówczas odczuwano, mgnienie oka, na który wszyscy od momentu dawna wyczekiwali nareszcie atoli nastąpił – GTA V zawitało na komputerach jedynych. Hucznych zapowiedzi było do licha i trochę, Rockstar zapewniał, że potrzebuje maksymalnie dopieścić nową edycję. W przypadku pecetowych portów słuchaliśmy tego wielokrotnie, ale cóż – nie zawsze odkryło to zbyt wiele wspólnego spośród prawdą. Jak jest tymże razem? Czy twórcy istotnie stanęli na wysokości obowiązki? Bez zbędnego trzymania Was w niepewności – platforma obywatelska stokroć tak… choć spośród jednym, małym „ale”. Komplet jednak po kolei. Po porażka pierwszy w serii nadzorujemy poczynaniami aż trzech znaczących bohaterów. Michael to bandyta, który udał się na przedwczesną emeryturę. Szasta pieniędzmi, pozornie prowadzi bogate oraz szczęśliwe życie. Szybko atoli okazuje się, że ekloga jest tylko ułudą. Jego rodzinne życie jest tragedią, a wizyty u psychologa dają jedynie odrobinę wytchnienia i pozornego zrozumienia nękających go trosk.

Grand Theft Auto V oficjalny trailer gry

Michael aspiruje za dawnym życiem – napadami, strzelaninami i buzującą we krwi adrenaliną. Znikoma codzienność zdaje się wysysać spośród niego chęci do istnienia. Dziadzieje, stając się zamiarem drwin dla swoich przychówek i żony. Ale owe już wkrótce się przeobrazi, wraz z poznaniem Franklina. Ten pracuje dla lokalnego ormiańskiego dilera samochodowego, który prowadzi na poły legalne interesy. Franklin jest doskonałym kierowcą, co przydaje się w pracy, kiedy to szef co i zacznij każe mu odbić niespłacone auta od dłużników.

Jednym z nich jest zidiociały syn Michaela, a Franklin otrzymuje zadanie przejęcia od chwili niego pojazdu. Sprawy się komplikują przybierając zaskakujący konsekwencja, co skutkuje burzliwym początkiem znajomości dwójki głównych bohaterów. Warto zaznaczyć, ze poniektóre zadania do uaktywnienia potrzebują sterowania konkretną postacią. Bez wcielenia się z w każdego z chłopaków, nie ukończymy gry, a na przestrzeni efektownych napadów, na zmianę przejmujemy kontrolę nad każdym z nich, uprzednio starannie planując skok. To właśnie skoki istnieją oś napędzającą scenariusz a wraz ze świetnym organizmem strzelania i chowania się za osłonami, są jednymi z najmocniejszych punktów GTA 5. Często siadając w ciągu kółkiem i jeżdżąc błyskawicznie, lepiej opanujemy jazdę samochodem. Jeśli jednak zdecydujemy się na pokonywanie dużych kuponów pieszo, zwiększymy kondycję dzięki co będziemy mogli dłużej biegać. Wszystko to posiada wpływ na naszych bohaterów i przydaje się na przestrzeni wykonywania misji oraz odmiennych zajęć. Choć sama fabuła jest dość nieskomplikowana, to ciekawe misje wciągają na blisko trzydzieści godzin, i urozmaica je wiele klasycznych postaci pobocznych, z Lamarem i Lesterem na czele. Co ważne, scenariusz raz rzuca naszą ekipę na złamanie karku, by co jakiś czas zatrzymać się, zatuszować tempo rozgrywki i ofiarować nam odetchnąć. Wprost większość się nudzić, a jeśli nam mało to dla osób zainteresowanych grą wieloosobową rozgrywkę sieciową z trybem napadów udostępniono. GTA Online w edycji PC przyjrzymy się dokładniej wkrótce i przygotujemy odrębny budulec – lecz jest ożywcze, że nawet bez trybu wieloosobowego gra oferuje olbrzymią, znakomicie zaprojektowaną zawartość.
Obecnie, kilka lat po premierze pierwszej edycji Grand Theft Auto V, Rockstar później stoi bardzo, bardzo w dużej mierze – nie wiem, czy nie na pozycji lidera w sandboksach lat ostatnich! Produkowaniu nie można wiele zarzucić, oraz na pewno nie w warstwie scenariusza, rozgrywki czy realizacji audiowizualnej – trafiają się zarzuty, że znajdźki znajdują wrzucone na siłę oraz jest ich za dużo. Ale powiedzcie mi – która gra ma swoje w państwie państwo, gdzie funkcjonuje telewizja, rozgłośnia, Internet, a nawet giełda?
Franklin, Michael i Trevor. W GTA V sterujemy poczynaniami nie jednego, a trzy bohaterów i chociaż nie jest to taka narracyjna rewolucja, jak chcieliby mieć wiarę twórcy, to ma owe pozytywny wpływ na rozpiętość historii i, w którymś stopniu, rozgrywki, bo iks z protagonistów ma swą zdolność specjalną, którą można aktywować, jeśli tylko posiadamy naładowany stosowny pasek. Franklin to młody Afroamerykanin a taki typ “dobrego, czarnego gangsta z lat dziewięćdziesiątych”, którego problemem jest to, że lata dziewięćdziesiąte drzewiej minęły. Spotkania z poprzednio wywołują skojarzenia z Carlem Johnsonem z GTA: San Andreas – słownictwo, sposób myślenia, czarno-gangsterskie klimaty i wywoływanie strzelanin na Grove Street (tak, pojawia się po tej stronie ta słynna lokacja z GTA: SA – i wiele innych, bo ale teren gry jest teoretycznie ten sam). Michael to złodziej niezbyt dobrze radzący sobie z pozłodziejską emeryturą i kryzysem wieku średniego. Całkiem łatwo faceta polubić i współczuć mu gdy na głowę zwalają mu się demony przeszłości, kontekst z żoną i dziećmi najlepiej charakteryzuje słowo “patologia”, a sam Michael nie potrafi zaakceptować siebie a swojego życia. Nie oznacza to jednak, że jego przeszłość nie zawiera sekretów psujących mu wizerunek przyjemnego włamywacza. Specjalna zdolność bez mała robi z naszego złodzieja Maxa Payne’a, bo acz o widowiskowym nurkowaniu na glebę nie ma przemowy, to możemy podczas prania znacząco spowolnić czas a insertować kule w głowy z ogromną precyzją. Aliści najbarwniejszą postacią jest Trevor. I kiedy mówię “najbarwniejszą” to mam na myśli to, że jest on dozgonnie brudnym, nieprzerwanie wściekłym socjopatą, którego nikt nie będzie w stanie kontrolować. Nawet on osobiście. Pomijając prolog, Trevor ukazuje się w grze przed chwilą po kilku godzinach zabawy i poznajemy go w wypadku, która raczej nie ożywia w graczu sympatii. Malowniczość tej postaci w dużej mierze opiera się na tym, iż trudno się zdecydować go lubić czy, lub nie. Trevor, przewrotnie, dostosowuje się najbogatszym słownictwem ze wszystkich bohaterów i w szeregu przypadków całkiem trafnie komentuje realność, a przy tym potrafi stanowić świrem z łatwością przyćmiewającym swym szaleństwem takie growe persony jak tytułowe postaci spośród Kane & Lynch. Swoją drogą Trevor bywa strasznym potworem, który torturuje, morduje tudzież zadręcza ludzi. Należy udzielić pochwały scenarzystów za stworzenie naprawdę niejednoznacznej emocjonalnie postaci. Szczególna zdolność tego wariata owe szał bojowy, który trochę spowalnia czas, czyni Trevora niewrażliwym na urazy tudzież pozwala zadawać większe poniżenia. Jak można zadawać szersze obrażenia strzelając z karabinu? Zapewne nasz socjopata gromi kule samym swoim gniewem.
Po nieudanym skoku na bank przenosimy się dziesięć do przodu i wcielamy w postać Franklina lat, typowego ziomka spośród nienajlepszej dzielnicy. Franklin, obok ładnych paru lat na karku, wciąż mieszka spośród ciotką i dorabia osobiście z kolegą w tutejszym salonie samochodowym. Za grosze odstawia do salonu pojazdy, za które właściciele bezustannie nie płacą lichwiarskich stóp. W ten sposób natrafimy na naczelną postać w grze, Michaela. Całość połączy postać Trevora, którą poznamy nieco w dalszym ciągu. Trzeba przyznać, że akcja w świetny sposób przeplata historie tych postaci. Wykonuje wrażenie wiarygodnej i pozostaje ciekawa. A główne postacie – do czego Rockstar już nas przyzwyczaił – skonstruowane są bez zarzutu.


Grand Theft Auto V do pobrania, download Grand Theft Auto V pełna wersja pc, Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto V chomikuj, Grand Theft Auto V crack, Grand Theft Auto V crack do pobrania, Grand Theft Auto V demo do pobrania, pobierz Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto V demo gry, Grand Theft Auto V demo pc, Grand Theft Auto V download pc, Grand Theft Auto V download za darmo, Grand Theft Auto V działająca wersja, Grand Theft Auto V gra do pobrania, Grand Theft Auto V gra za darmo, Grand Theft Auto V pełna wersja gry na pc, Grand Theft Auto V pobierz, Grand Theft Auto V pobierz za darmo, Grand Theft Auto V reloaded, Grand Theft Auto V ściągnij, Grand Theft Auto V ściągnij na pc, Grand Theft Auto V skąd pobrać, Grand Theft Auto V skidrow, Grand Theft Auto V torrent, Grand Theft Auto V utorrent, Grand Theft Auto V za darmo pc, skąd pobrać Grand Theft Auto V pc, GTA 5 do pobrania, download GTA 5 pełna wersja pc, GTA 5, GTA 5 chomikuj, GTA 5 crack, GTA 5 crack do pobrania, GTA 5 demo do pobrania, pobierz GTA 5, GTA 5, GTA 5 demo gry, GTA 5 demo pc, GTA 5 download pc, GTA 5 download za darmo, GTA 5 działająca wersja, GTA 5 gra do pobrania, GTA 5 gra za darmo, GTA 5 pełna wersja gry na pc, GTA 5 pobierz, GTA 5 pobierz za darmo, GTA 5 reloaded, GTA 5 ściągnij, GTA 5 ściągnij na pc, GTA 5 skąd pobrać, GTA 5 skidrow, GTA 5 torrent, GTA 5 utorrent, GTA 5 za darmo pc, skąd pobrać GTA 5 pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here