gry do pobraniaNazwa gry H1Z1 nawiązuje do zabójczo niebezpiecznego wirusa, który przeistacza zarażonych w żywe trupy pragnące pożreć mózgi (jeszcze) zdrowych ludzi. Akcja toczy się w zrujnowanej Ameryce. Do wyboru mamy dwoje główne warianty rozgrywki: Battle Royale oraz Ignition. W opisywanym pierwszym nasza postać platforma obywatelska wylądowaniu na ziemi ze spadochronu próbuje zdobyć od biedy jak najlepszy sprzęt zaś walczyć o życie spośród innymi ocalałymi, pośród niebezpiecznego trującego gazu. Batalie toczą się na wielką krzepę z udziałem nawet z okładem stu graczy. Sporej siły jest także sama plan. Walczyć można w różnorodnych wariantach, jak np. ogół ze wszystkimi lub w grupach dwu- lub pięcioosobowych przeciwko umarlakom.
Warto wyłuszczyć, że obecnie na Steamie dostępne są dwie potyczki H1Z1. Pierwsza – z podtytułem Survive – to oryginalne wydanie Just, które będzie w Early Access.
Początkowe – lecz mniej modne – H1Z1: Just Survive oferuje więc „odnowione, skupione spojrzenie na stały, stanowczy świat z zombie”. W tym miejscu liczy się zbieranie zasobów i tworzenie przedmiotów natomiast struktur, jak DayZ, Rust czy wiele innych title z tego gatunku. Atoli debiutujące w pełnej pracowni H1Z1: King of the Kill to wieloosobowy modus Battle Royale, w jakim na mapę zrzuconych pozostaje kilkudziesięciu polujących na siebie nawzajem graczy, w potyczkach w stylu „Igrzysk Śmierci”.

H1Z1 oficjalny trailer gry

Czy H1Z1 to roztropne zagrożenie dla DayZ? Z trudem powiedzieć, jak to komplet rozłoży się w dłuższej perspektywie, ale póki co serwery gry Sony Online Entertainment pękają w szwach nowej. H1Z1 owo obecnie numer 9 na Steamie (ok. 16 tys. graczy w grze), jak DayZ spadło dopiero na 15. lokatę (ok. 9 tysięcy graczy w grze).

H1Z1 to gra MMO, w której chyba wszyscy się domyślają kogo spotkamy. Bez wątpliwości żywe trupy, potocznie tytułowane zombiakami. Jest to najpóźniejsza gra od SOE (Sony Online Entertainment), w której wrzucani jesteśmy na do post apokaliptycznego świata, dokąd najważniejszym naszym zadaniem zostanie przetrwanie. Dodatkowe elementy słynne z popularnych sandboxów wzbogacą całą rozgrywkę, a smaczku dodaje fakt, że pełna produkcja będzie dostępna w celu wszystkich i w dodatku całkowicie za darmo (F2P).
Jak wspomniałem wcześniej, w H1Z1 kalkuluje się przeżycie, przetrwanie, mierny survival MMO nam fabrycznie nowy się trafił. Aby owe umożliwić oddano nam skończony zestaw potrzebnych przedmiotów, jakie pomogą nam ścinać drewna, budować domy, namioty czyli pozyskiwać coś do żywności. Oczywiście najlepszą sytuacją znajduje się zebranie się w hałastrę z innymi uczestnikami zabawy, ale uważajcie – w opisywanym świecie nikomu nie musi ufać. Choć z drugiej strony sumarycznie mamy większe szanse na przetrwanie kolejnego dnia, jednakowoż bez sentymentów, inni nie zawahają się, aby wyeksploatować nas do ratowania indywidualnego tyłka, więc my jesteśmy zobligowani robić to samo. Potrafi to wbrew sumieniu, jednakowoż takie są realia w post apokaliptycznym świecie.
3-H1Z1Akcja produkcji toczy się 15 lat po wykryciu wirusa H1Z1 – w czasie, podczas gdy cywilizacja leży w gruzach, a ostatni ludzie toczą bezpardonową walkę o zbawienie, zmagając z hordami mobilnych trupów. Punktem wyjścia na rzecz rozgrywki było przypadkowe miasto gdzieś na terenie Stanów Zjednoczonych, lecz z czasem firma deweloperska zwiększał rozmiary świata, zapełniając go rozległą dziczą zarówno, jak miasteczkami. Aby uprościć przemierzanie owej rozległej materii, do graczy oddano rozmaite pojazdy naziemne dyspozycji. Co więcej, zapełnianie odmiennej wirtualnej Ameryki przypadło w udziale również graczom. Dojechali oni bogaty zestaw aplikacji, umożliwiających im pozyskiwanie produktów (np. poprzez ścinanie drzew), a następnie stawianie subiektywnych schronień, domów, a nawet najedzonych osad. Nic nie stoi na przeszkodzie, by gracze łączyli się w grona, na przykład pomagając sobie jeden drugiego i starając się utrzymać się przy życiu kosztem innych ocalałych. Napięcie dla budowania postapokaliptycznego społeczności zapewnia fakt, że na każdym serwerze mogą zabłąkać się setki graczy jednocześnie. Rozmawiając o budowaniu, należy również wspomnieć o możliwości podpalania różnych rzeczy (zwłaszcza struktur postawionych przez innych). Nie brakuje rozbudowanego systemu rzemiosła, pozwalającego na konstruowanie programów czy broni (jak chociażby koktajle Mołotowa). Gracze powinny być uważać nie tylko na siebie nawzajem i zombie, jakkolwiek również na dzikie zwierzęta. Co więcej, przychodzi im zatroszczyć się o podstawowe potrzeby własnych postaci, jak pożywienie bądź miejsce do spania. W H1Z1 jest dozwolone znaleźć tzw. event ticket, czyli bilet umożliwiający wjazd na serwer Battle Royal. Jest to popularny modus rozgrywki, w którym iks gracz musi pokonać końcówkę konkurentów, zaczynając bez urządzenia i możliwości respawnu. Jeżeli zajmiemy jedno z 3 najwyższych miejsc, wygrywamy premij, którymi są np. skrzynie i zrzuty. W bitwie nie występują takie zarys, jak awansowanie postaci na kolejne poziomy doświadczenia oraz rozwijanie umiejętności. Śmierć istot oznacza utratę całego posiadanego wyposażenia, dlatego gracz winno być ostrożny w własnych poczynaniach. W H1Z1 robi system mikropłatności, pozwalający nabywać skrzynie z kosmetycznymi usprawnieniami do sprzętu, bilety do Battle Royal natomiast zrzuty zaopatrzenia. Wezwanie aeroplanu z ekwipunkiem jest pięknym wydarzeniem dla wszystkich graczy na serwerze a już sam ładunek opada bardzo bez pośpiechu, dlatego nie ma pewności, że nie wpadnie w cudze ręce. Gra wyobraża się mrocznym klimatem a atmosferą grozy. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszo- lub trzecioosobowej (FPP/TPP). Gra powstała dzięki silnika Forgelight – owego samego, który napędza PlanetSide 2, Landmark i EverQuest Next. Co ciekawe, mający związek tytuł otrzymał wsparcie gwoli usługi Player Studio, ozwalając graczom wymienianie się swoimi kreacjami, również za prawdziwe pieniądze.
Studio nadal acz pracuje nad usprawnianiem internetowej rozgrywki, która nie widnieje pozbawiona licznych błędów. Co więcej producent gry zdecydował się czasowo wstrzymać sprzedaż alternatywnych przepustek do trybu Battle Royale. Smedley twierdzi, iż studio ma plany dokonać inicjacji w H1Z1 system mikropłatności i przejść na algorytm biznesowy Free to Play. Należy jednak pamiętać, iż gra otrzyma mikropłatności nie prędzej w momencie, gdy korzystanie spośród niej nie będą być przeszkodą liczne błędy i wpadki techniczne.


H1Z1 do pobrania, download H1Z1 pełna wersja pc, H1Z1, H1Z1 chomikuj, H1Z1 crack, H1Z1 crack do pobrania, H1Z1 demo do pobrania, pobierz H1Z1, H1Z1, H1Z1 demo gry, H1Z1 demo pc, H1Z1 download pc, H1Z1 download za darmo, H1Z1 działająca wersja, H1Z1 gra do pobrania, H1Z1 gra za darmo, H1Z1 pełna wersja gry na pc, H1Z1 pobierz, H1Z1 pobierz za darmo, H1Z1 reloaded, H1Z1 ściągnij, H1Z1 ściągnij na pc, H1Z1 skąd pobrać, H1Z1 skidrow, H1Z1 torrent, H1Z1 utorrent, H1Z1 za darmo pc, skąd pobrać H1Z1 pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here