gry do pobraniaFabularnie Need for Speed Payback skupi się na działalności kartelu Familii, działającego w mieście Fortune Valley, wzorowanym na Las Vegas. Twoja ekipa kolejny raz łączy siły, by wziąć odwet na Familii, podstępnym stosunku rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście – tłumaczą Elektronicy.

Need for Speed: Payback oficjalny trailer gry

Poznamy trzech bohaterów: Tylera, Maca oraz Jessa. Znajomi spotykają się po epokach i mają niewyrównane weksle (nie, nie za ruch i gaz) ze wspomnianą organizacją oraz miejscową policją. Zaczyna się zatem gigantyczna zadyma, podczas której nasi bohaterowie wystartują w następnych wyścigach, zdobywając punkty marki. Oprócz tego będą inne wymogi, jak np. kradzieże aut czy bitwy samochodowe.
Jakim sposobem możemy dowiedzieć się z opisu pierwszego zwiastuna, w Need for Speed Payback powróci tuning i to w dalszym ciągu bardziej rozbudowany niż w poprzedniej odsłonie.

Gra nie będzie wymagała stałego podłączenia do internetu. Pierwszy zajawka Need for Speed: Payback widzieliśmy jeszcze przed startem EA Play, ale owe w Los Angeles sprostałem po raz pierwszy osobiście usiąść za wirtualnym kółkiem. Rozegrałem fragment jednej spośród misji, który polega na porwaniu auta z ciężarówki. Odbywa to się w oprawie, której nie powstydziłby się Michael Bay.
Czyn gry będzie się rozgrywała w Fortune Valley, które jest odpowiednikiem rzeczywistego Las Vegas. Fabuła będzie dotyczyła skorumpowanego świata hazardu, ano więc nie zabraknie porachunków z gangsterami i ucieczek przed policją. W trakcie walki będziemy mieli okazję ucieleśnić się w trzy grywalne postacie – Macca, Taylera oraz Jess, a wszystka z nich będzie się specjalizowała w innym modela wyścigów. Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Trójka wyjątkowych bohaterów ponownie łączy siły, aby zemścić się na Familii – kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. Dzięki rozbudowanemu systemowi modyfikacji będzie jest dozwolone stworzyć swoją wymarzoną brykę lub spędzić wiele godzin, przeistaczając porzucony wrak w supersamochód. Co więcej, gracze mają mieć okazję sprawdzić swe auta, obstawiając własne kwalifikacje, a następnie pomnożyć wygrane lub stracić wszystko. Gracze, którzy chcą zdobyć dominację nad rywalami, mogą posłużyć się z Need for Speed Payback Edycji Deluxe, która zapewnia do trzech dni wczesnego dostępu do pełnej gry oraz do wyjątkowych elementów personalizacji, takich jak tablica rejestracyjna i kolor nitro Edycji Deluxe, zniżek w walce, premii do reputacji, całej zawartości Platynowej Paczki Samochodów i mnóstwa innych elementów. Pomóż szczęściu i zgarniaj ogromne wygrane dzięki nowej rozgrywce, w której wartość nagród rośnie co do jednego z ryzykiem. Powrót pościgów policyjnych oznacza stawki lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Rzuć się w wir wybuchowej akcji jako troje rewelacyjnych bohaterów, którym przyświeca gminny cel – zemsta. Bez końca poprawiaj osiągi aut należących do pięciu klas (wyścig, drift, teren, narkotyk, ucieczka) i daj popalić konkurencji w wyścigach, misjach i wyzwaniach. Znajduj rozpowszechnione po całym świecie wraki aut i zbuduj odkąd zera brykę idealną. Zbieraj, wygrywaj lub kupuj najsolidniejsze części tuningowe i stwórz idealny garaż.
Need for Speed Payback to uboczna odsłona popularnej serii wojen wyścigowych od firmy Electronic Arts. Odpowiada za nią studio Ghost Games, wzięte z odsłon Rivals spośród 2013 roku i Need for Speed 2015. Postępowanie Need for Speed Payback toczy się w półświatku Fortune Valley. Trójka bohaterów ponownie łączy siły, tak aby zemścić się na Familii – podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. W Need for Speed Payback ponownie poruszamy po kolosalnym, otwartym świecie. Twórcy tymże razem przyłożyli większą masę do personalizacji i poprawki pojazdów. Nowością względem odsłony z 2015 roku mieszczą pojazdy typu SUV, oraz dodatkowo możliwość jazdy nie tylko platforma obywatelska asfalcie, ale także pozamiejskich bezdrożach. Ponadto zrezygnowano siłą rzeczy stałego połączenia z Internetem w trybie dla pojedynczego gracza. Oprócz tego w Need for Speed: Payback weźmiemy otwarty świat z zupełnym cyklem dobowym oraz ulepszony multiplayer, aczkolwiek o tymże ostatnim nie wspomniano zbyt dużo ani w oficjalnej danych prasowej, ani też w wywiadzie serwisu IGN spośród dyrektorem kreatywnym, Williamem Ho. Wiemy natomiast, że tytuł ukaże się językowej w pełnej polskiej wersji. Dłużej dowiemy się za siedem dni, kiedy to gra będzie pokazana na imprezie EA Play. Tymczasem prezentujemy wam garść screenów udostępnionych za pomocą twórców, które znajdziecie nareszcie tego tekstu.


Need for Speed: Payback do pobrania, download Need for Speed: Payback pełna wersja pc, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback chomikuj, Need for Speed: Payback crack, Need for Speed: Payback crack do pobrania, Need for Speed: Payback demo do pobrania, pobierz Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback demo gry, Need for Speed: Payback demo pc, Need for Speed: Payback download pc, Need for Speed: Payback download za darmo, Need for Speed: Payback działająca wersja, Need for Speed: Payback gra do pobrania, Need for Speed: Payback gra za darmo, Need for Speed: Payback pełna wersja gry na pc, Need for Speed: Payback pobierz, Need for Speed: Payback pobierz za darmo, Need for Speed: Payback reloaded, Need for Speed: Payback ściągnij, Need for Speed: Payback ściągnij na pc, Need for Speed: Payback skąd pobrać, Need for Speed: Payback skidrow, Need for Speed: Payback torrent, Need for Speed: Payback utorrent, Need for Speed: Payback za darmo pc, skąd pobrać Need for Speed: Payback pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here