Promocyjny Ubisoft

A w promocji, jak to w promocji można wyhaczyć kilka gier po niższych cenach i tak jest tym razem. Choć trzeba uczciwie przyznać, że rewelacji nie ma.

W każdym razie oto co możemy przeczytać w notce prasowej:

„Bez względu na wiek, w pakietach gier firmy Ubisoft, każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie. Są tytuły dla fanów sensacji, gry dla wielbicieli przygód oraz sportów ekstremalnych. Wszystko w sam raz na wakacyjną chwilę relaksu. 

To już kolejna wakacyjna promocja gier Ubisoft. W tym roku producent przygotował dla miłośników elektronicznej rozrywki specjalne pakiety gier, w których znalazły się najlepsze tytuły. Ubisoft przygotował osiem zestawów na konsole i trzy z myślą o posiadaczach PC. Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Użytkownicy PlayStation 3 mogą kupić zestawy z następującymi tytułami: Prince of Persia i Avatar w cenie 199,90 zł, HAWX i Heroes over Europe w cenie 199,90 zł,Artur i zemsta Maltazara oraz Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w cenie 179,90 zł. Laptopy poleasingowe

Na właścicieli Xboksa 360 czekają: HAWX i Heroes over Europe w cenie 199,90 zł, Far Cry 2 i Tom Clancy′s End War w cenie 149,90 zł, Far Cry 2 i CSI 5 w cenie 179,90 zł,Shaun White Snowboarding oraz Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w cenie 149,90 zł, Avatar i Prince of Persia w cenie 179,90 zł, Naruto: Rise of Ninja i Naruto: Broken Bond w cenie 149,90 zł.

Dla użytkowników PC Ubisoft przygotował rozszeżone zestawy z grami dla najmłodszych:Artur i zemsta Maltazara w zestawie z Laura: Mistrzyni Jazdy konnej oraz Małym Geniuszem w cenie 109,90 zł, Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w zestawie z Laura: Weterynarz w ZOO oraz Petz Psi plac zabaw w cenie 109,90 zł, Artur i zemsta Maltazara oraz Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w cenie 99,90 zł. komputery Warszawa

Dodatkowo dla posiadaczy konsol PSP dostępny jest specjalny zestaw gier Assassin’s Creed: Bloodlines i Avatar w cenie 169,90 zł.”

Jak widać powyżej w najlepszej sytuacji są posiadacze Xboksów, bo dla nich przygotowano najwięcej gier. Najgorzej wypada chyba oferta skierowana do PeCeciarzy. Osobiście w tej ostatniej nie znalazłem zupełnie nic ciekawego.

Łukasz Czerwiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *