gry do pobraniaThe Forest – ta gra nietypowo wciąga świetnie zbudowana klimat nieprzyjaznej wyspy zamieszkałej przy użyciu tubylców. Nie raz zgadujemy się bezradni, gdy jesteśmy zobligowani odpędzać napastników znalezionym patykiem. To nie jest radość w szukanie puszek spośród jedzeniem, o nie – to jest survival z dyskursywnego zdarzenia. Jeśli jesteś wygłodzony to musisz w lesie szukać jagód, zapolować natomiast usmażyć jaszczurkę, albo postawić pułapkę na króliki.

The Forest oficjalny trailer gry

The Forest jest grą modela survival horror o bezpośrednim świecie, tworzoną na blaszaki PC przez Endnight Games Ltd. Gra ukazała się 30 maja 2014 r. w formie wczesnego przyjazdu na platformie Steam. Odkąd tamtego czasu systematyczne odsłaniają się aktualizacje i łatki usprawniające i urozmaicające rozgrywkę. Nasza przygoda zaczyna się od krótkiej sceny stworzonej na silniku gry, jaka przedstawia zarys fabularny. Gracz wciela się w forma ocalałego z katastrofy taty dziecka, które porywa spośród rozbitego samolotu tubylec.

Faktyczność w grze jest doskonale spory i bardzo energiczny. Mamy tu dużo stworzeń, na które przyjdzie naszej firmie polować. Zmieniająca się aura urozmaici nam rozgrywkę, zaś tubylcy podniosą poziom adrenaliny. Krajobraz prezentuje się naprawdę porządnie, gęste lasy, ośnieżone topy górskie, podziemne i naziemne jeziora, rozległy system jaskiń. My jako gracz mamusi pełną swobodę wyboru co chcemy w danej sekundy robić. Czy ruszymy na poszukiwania ocalałych z niedoli, czy zajmiemy się konstruowaniem prowizorycznego obozu. Prócz lasu walki z mieszkańcami, mieć na uwadze głód i pragnienie należy, które musimy zaspokajać w poprzek polowanie na obecną faunę i szukając źródeł pitnej wody. Nie wypada zaniedbywać, że nocą bywa zimnica, więc należy pomyśleć także o ognisku przy jakim można się ogrzać. Tytułem przykładu jeśli chcemy strzelać spośród łuku musimy uzbierać trochę patyków i linę, choć do produkcji strzał na domiar tego prócz patyków musimy posiadać pióra, które możemy zdobyć płosząc ptaki lub śledząc je zabić za pomocą np. włóczni. Dość ciekawie wygląda również produkcja odzieży ochronnej. Aby wykonać takową przydatne nam będą zdobyte na polowaniach skóry zwierząt względnie kości pokonanych przez naszej firmy wrogów, których ciała zalicza się spalić w ognisku.
Starcia z tubylcami nie powinni sprawiać nam problemu, podczas gdy mamy do czynienia z 1 przeciwnikiem. Walka staje się natomiast trudna, gdy ukazuje się dwóch lub trzy przeciwników nacierających na naszej firmy jednocześnie. Gdy atakują w większej grupie, co udaje się dość często, owe grając samemu nie mamy najmniejszej szansy na przeżycie. The Forest to pierwszy wzorzec studia Endnight Games, w którym musimy przetrwać w niegościnnym lesie pełnym niebezpieczeństw. Gracz wciela się w postać bezimiennego człowieka, ocalałego z katastrofy lotniczej, jaki znalazł się w cudnym lesie. Za dnia jest on być zwyczajną puszczą, po zmroku jednak myślistwo na nas zaczyna lud zmutowanych kanibali. By przetrzymać należy wykonywać szereg operacje. Pierwszą z nich istnieje zapewnienie sobie schronienia natomiast pożywienia. W tym celu powinno się wykorzystać „dary natury”, które znajdują się na wyspie. Dzięki porządkowi rzemiosła można konstruować pułapki i zabezpieczenia, dzięki jakim będziemy w stanie odeprzeć nocne ataki rdzennych obywateli naszego nowego domu.

The Forest to pierwszy model studia Endnight Games, w którym musimy przetrwać w niegościnnym lesie pełnym niebezpieczeństw. Gracz wciela się w postać bezimiennego człowieka, ocalałego z katastrofy lotniczej, jaki znalazł się w cudnym lesie. Za dnia jest on być zwyczajną puszczą, po zmroku jednak myślistwo na nas zaczyna lud zmutowanych kanibali. By przetrzymać należy wykonywać szereg operacje. Pierwszą z nich istnieje zapewnienie sobie schronienia natomiast pożywienia. W tym celu powinno się wykorzystać „dary natury”, które znajdują się na wyspie. Dzięki mechanizmowi rzemiosła można konstruować pułapki i zabezpieczenia, dzięki jakim będziemy w stanie odbijać nocne ataki rdzennych rezydentów naszego nowego domu.
The forest to pierwszoosobowy okropieństwo kategori FPP z odcinkami survivalu. Jest to odgrywa studia Endnight Games. Z początku naszej przygody z tąże grą, wcielamy się w faceta, który leci aeroplanem z jakimś dzieckiem (prawdopodobnie to jego syn). Pełnia było by super o ile nie jeden problem. Tymże problemem jest rozbicie się samolotu, którym leci nadrzędny bohater.


The Forest do pobrania, download The Forest pełna wersja pc, The Forest, The Forest chomikuj, The Forest crack, The Forest crack do pobrania, The Forest demo do pobrania, pobierz The Forest, The Forest, The Forest demo gry, The Forest demo pc, The Forest download pc, The Forest download za darmo, The Forest działająca wersja, The Forest gra do pobrania, The Forest gra za darmo, The Forest pełna wersja gry na pc, The Forest pobierz, The Forest pobierz za darmo, The Forest reloaded, The Forest ściągnij, The Forest ściągnij na pc, The Forest skąd pobrać, The Forest skidrow, The Forest torrent, The Forest utorrent, The Forest za darmo pc, skąd pobrać The Forest pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here