gry do pobraniaGra The Sims 3 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Trzeba przyznać, iż zaczęło się całkiem niewinnie, bo pierwsza odsłona, wydana w lutym 2000 roku, niby przyniosła zyski, ale wciąż wielu nawet o niej nie słyszało.

The Sims 3 oficjalny trailer gry

Do The Sims wydano aż 7 oficjalnych, pełnoprawnych dodatków, na których generalnie zarobiono krocie, nawet pomimo niewielkiego rozgłosu. Dopiero we wrześniu 2004 roku doczekaliśmy się prawdziwej rewolucji, oraz to nie tylko na poletku gry The Sims, jakkolwiek również w całej specjalności. Wtedy to miała pozycja premiera The Sims dwóch, wprowadzając ogromne zmiany w sferze graficznej i w samej rozgrywce. Właśnie tamtego roku simsy zaczęły zanosić prawdziwe sukcesy. Do „dwójki” wydano aż 8 urzędowych dodatków i jeszcze większą liczbę „mini-expansion packów” dodających do zabawy przeróżne ekwipunek, które niestety po wewnątrz nowymi strojami i ekwipunkami nie wnosiły absolutnie nico nowego. Aktualnie seria jest najlepiej sprzedającą marką na PC, i jestem jedynie ciekaw, czy „ojciec” gry i założyciel szkoła wyższa Maxis, Will Wright spodziewał się tak niebagatelnego powodzenia? Moim zdaniem, po cichu wypatrywał takich rezultatów. Tyle o powierzchowności. A wnętrze? Simy mają osobowość – atoli niezbyt złożoną. Każdemu wolno przyporządkować pięć cech. Postanowiłem, że Józefa będzie „szczęściarą”, „duszą towarzystwa”, która „świetnie caluje”. A także, nomen nie omen, „wegetarianką”. Jest również „dobra”, choć dopiero platforma obywatelska kliknięciu sprawdziłem, co owe oznacza. Otóż „dobroć” wydaje się tu kojarzona głównie spośród chętnym udzielaniem pomocy monetarnej. Czy już pisałem, iż nie jestem w pełni regularny z logiką tego otoczenia?

Do pierwszego zetknięcia się z grą sam zastanawiałem się jak poradzili osobiście twórcy, w gruncie rzeczy mieli oni twardy orzech do zgryzienia, gdyż jak wiadomo ciężko wydaje się zrobić grę która przejdzie a nawet dorówna swoim poprzednikom które przez wiele latek nie schodziły z korespondencja przebojów, jak się nuże wielu mogło przekonać koderzy TS3 sprostali stawianemu przedtem nimi zadaniem i poczynili godnego następcę części pozostałej.
Rozpoczynając nową grę, tradycyjnie jak to zwykle w simach bywa dostajemy możliwość stworzenia postaci nowej, mamy do wyboru dojrzałe modele, jak i również możemy sporządzić je od podstaw. Aż do dyspozycji dostajemy szereg wariacji kształtujących naszego sima, poczynając od określenia płci przez dokładne modyfikacje wyglądu, fizjonomij, tułowia, zmiany koloru łupiny, włosów, fryzury, zarostu platforma obywatelska dopasowanie ubrań na co dzień, wyjściowych, kąpielowych, treningowych itp. Pełna procedura dostarcza masę rozlicznych udogodnień i ułatwień, zdołamy wybierać w przeróżnych opcjach, od sadzenie drzew, krzewów, kwiatów po budowę przeszkód domu, układanie glazury azali kompletne umeblowanie. Jak furt jesteśmy ograniczeni swoim budżetem więc od razu willi nie postawimy. W miarę upływu czasu i powiększaniu rodzinnego majątku możemy sobie pozwolić na większą rozbudowę domu azali zakup lepszego umeblowania. Odbitka graficzna jest zupełnie inna od chwili tej proponowanej w czwartej odsłonie – mniej rysunkowa, bardziej dokładna – ergo tu również wybieram akt trzecią. Proponowane życie widnieje zupełnie nierealistyczne, zwłaszcza gdy wspominam „The Sims 2” – tam simy popadały w depresję gdy nie udało im się dochrapać się czegoś ważnego, komornik nie brał chusteczek tylko telewizory a mieszkanie z żadnym dzieckiem było całe w butelkach i pieluchach. Po tej stronie wszędzie jest czysto, zagrożeń finansowych właściwie nie posiada (nawet bez pracy) i podstawowe potrzeby zaspakajają się same, bez większego udziału gracza. To może być cokolwiek wyzwaniowe, ale nie powinna – wszystko zależy od chwili indywidualnych cech ludzików a ich ilości w rodzinie; )


The Sims 3 do pobrania, download The Sims 3 pełna wersja pc, The Sims 3, The Sims 3 chomikuj, The Sims 3 crack, The Sims 3 crack do pobrania, The Sims 3 demo do pobrania, pobierz The Sims 3, The Sims 3, The Sims 3 demo gry, The Sims 3 demo pc, The Sims 3 download pc, The Sims 3 download za darmo, The Sims 3 działająca wersja, The Sims 3 gra do pobrania, The Sims 3 gra za darmo, The Sims 3 pełna wersja gry na pc, The Sims 3 pobierz, The Sims 3 pobierz za darmo, The Sims 3 reloaded, The Sims 3 ściągnij, The Sims 3 ściągnij na pc, The Sims 3 skąd pobrać, The Sims 3 skidrow, The Sims 3 torrent, The Sims 3 utorrent, The Sims 3 za darmo pc, skąd pobrać The Sims 3 pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here