gry do pobraniaVampyr na PC Windows owe rozgrywające się w solidnym świecie mroczne RPG funkcjonowaniu, którego fabułę osadzono w Anglii początku XX stuleciu. Za stworzenie tytułu przykładne jest francuskie studio deweloperskie DONTNOD Entertainment, znane spośród takich gier, jak Remember Me epizodyczna przygodówka Life is Strange czy.

Vampyr oficjalny trailer gry

Wydawcą gry na komputerach PC jest firma Focus Home Interactive zaś. Akcja gry przenosi naszej firmy w czasy, gdy w Europie szalała epidemia letalnej grypy zwanej hiszpanką, tudzież na ulicach Londynu panowały przemoc i strach. Wcielamy się w rolę niejakiego Jonathana E. Reida – cenionego chirurga wojskowego, kto powraca z frontu Tudzież wojny światowej z misją niesienia pomocy chorym osobom oraz znalezienia sposobu na powstrzymanie śmiertelnej epidemii. Pewnego razu nasz protagonista budzi się w masowym grobie tudzież odkrywa, że stał się wampirem. Od tego czasu będzie się musiał zmagać nie tylko spośród samą zarazą, ale plus ze swą nową twarzą krwiopijcy oraz narastającą żądzą krwi, co prowadzi aż do konieczności podejmowania ciężkich zbiorów moralnych. To, kogo zabijemy, a kogo oszczędzimy, w istotny sposób może wywrzeć wpływ na bieg fabuły.

Vampyr to tytuł typu action RPG autorstwa studia DONTNOD, znanego do tej pory z hitów takich jak Remember Me przygodówkowego Life is Strange czy. Gracz wciela się w tytułowego wampira, onegdaj lekarza, który pomagał osobom w trakcie pierwszej wojny uniwersalnej – chorobliwą obsesją na punkcie krwi zaraził się podczas powrotu do willi z frontu.
Produkcja przedstawia się rozbudowaną fabułą, pozwalającą graczowi na podejmowanie mnóstwo trudnych decyzji – dokumentny jest rozdźwięk pomiędzy dwiema naturami naszego bohatera. Akcja przenosi nas do powojennego Londynu, gdzie gracz w dalszym ciągu ochrania ludzi przed złem, polując między innymi na pozostałe…
W Vampyr wcielimy się chirurga Jonathana E. Reida, który to właśnie wrócił z wojny i puścił zamieniony w wampira. Trafiamy do XX-wiecznego Londynu, kto nękany jest przez duet plagi – przestępczość i chorobę zwaną hiszpanką, otóż pandemię grypy. Świat jest w pełni otwarty i pozwala na swobodną eksplorację. Od czasu mieszkańców stolicy Anglii odbieramy przeróżne zadania, zarówno newralgiczne, jak i poboczne. Jednak by przeżyć w roli wampira, musimy od czasu do czasu pożywiać się ludzką krwią. Z legionu upatrujemy sobie ofiarę natomiast polujemy na nią. Czaimy jej codzienne zajęcia, ażeby koniec końców zmienić gryzie na naszą korzyść bądź spowodować, że np. jałmużna znajdzie się sama w ciemnym zaułku (premiowane są ciche zabójstwa). Oprócz tego na protagonistę czeka również bezpośrednia walka. W Vampyr zrezygnowano z paska życia natomiast energii, tylko na rzecz owego pierwszego. Powoduje to odpowiednie wyważenie stylu walki, kto podejmujemy, ponieważ używanie wampirzych mocy skraca pasek HP.
DONTNOD Entertainment, twórcy Life is Strange, kończą operacja nad swoją nową harówą, w której wcielimy się w chirurga, który wbrew woli stał się wampirem natomiast spróbujemy opanować (lub zaspokoić) swoją żądzę krwi na ulicach Londynu w 1918 roku. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Vampyr zadebiutuje w listopadzie, a przy okazji dowiedziono nowy zwiastun produkcji.
Lokalny bohater zmuszony jest funkcjonować w świecie, w którym panuje epidemia grypy, natomiast on sam oprócz tego zmaga się jeszcze z jedną dość uciążliwą chorobą – wampiryzmem. Mimo, że cały czas próbuje poznać bliżej swoją przypadłość to usilnie pomaga chorym. To od nas w dużej mierze zależy kto zginie, a kto zostanie ocalony. Śmierć każdego mieszkańca jest bardzo znacząca, gdyż wpływa na poczucie bezpieczeństwa całej społeczności. Im więcej Londyńczyków pozbawimy życia tym więcej w mieście pojawi się łowców wampirów, którzy z czasem mogą nie pozostawiać nam wyboru….
Sam Reid podczas wojny był lekarzem i specjalizował się w transfuzji krwi. Bohater jest też naukowcem, który nie wierzy w rzeczy nadnaturalne. Dlatego też zmianę w wampira traktuje jako chorobę. Reid wie skąd pochodzi, zna naturę człowieka, nie jest bestią. Ale nie jest też niewinny. W końcu będzie musiał zabijać. Dużą uwagę skupia się tutaj wokół decyzji gracza. Będą one wpływały również na dalszy przebieg rozgrywki. Jedno jest pewne – do końca dobrzy nie będziemy, bo zawsze trzeba będzie na kogoś zapolować…


Vampyr do pobrania, download Vampyr pełna wersja pc, Vampyr, Vampyr chomikuj, Vampyr crack, Vampyr crack do pobrania, Vampyr demo do pobrania, pobierz Vampyr, Vampyr, Vampyr demo gry, Vampyr demo pc, Vampyr download pc, Vampyr download za darmo, Vampyr działająca wersja, Vampyr gra do pobrania, Vampyr gra za darmo, Vampyr pełna wersja gry na pc, Vampyr pobierz, Vampyr pobierz za darmo, Vampyr reloaded, Vampyr ściągnij, Vampyr ściągnij na pc, Vampyr skąd pobrać, Vampyr skidrow, Vampyr torrent, Vampyr utorrent, Vampyr za darmo pc, skąd pobrać Vampyr pc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here